Na podstawie jakich cech wybrać nakrycie głowy na zimę?

Na podstawie jakich cech wybrać nakrycie głowy na zimę?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nakrycie głowy jest niezbędnym elementem stroju w zimie. Chroni ono uszy i twarz przed zimnem, wiatrem i śniegiem.

Istnieje wiele różnych rodzajów nakryć głowy na zimę: czapki, kapelusze, berety, czapki, szaliki itp. Można o ich różnorodności przekonać się korzystając z asortymentu sklepu E-kominiarki.

Na podstawie jakich cech należy wybrać nakrycie głowy na zimną porę roku?

Czapka z futerkiem

Ten rodzaj czapki jest dostępny w różnych kolorach i stylach. Czapki futrzane wykonane są z futra zwierzęcego lub materiałów syntetycznych imitujących futro zwierzęce. Najpopularniejsze są czapki aksamitne z obszyciem ze sztucznego futra, czapki dzianinowe z pomponami ze sztucznego futra oraz czapki skórzane z pomponami ze sztucznego futra.

Klasyczna futrzana czapka zawsze zapewni ciepło Twojej głowie nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych; może być jednak dość droga. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, ale nadal mieć ciepłą czapkę, która ochroni Twoje uszy i czoło przed zimnem, rozważ zakup dzianinowej czapki lub wełnianej czapki, która może być również noszona pod innymi rodzajami nakryć głowy.

Czapka z dzianiny lub wełny

Tego typu czapki są wykonane z różnych rodzajów przędzy, takich jak bawełna lub wełna i mogą być wykonane w różnych kolorach. W środku mają grubą podszewkę, która sprawia, że są wystarczająco ciepłe, aby nosić je nawet podczas mrozów na zewnątrz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*