Materiały reklamowe – z czego można stworzyć profesjonalne i niebanalne produkty?

Materiały reklamowe – z czego można stworzyć profesjonalne i niebanalne produkty?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skuteczna reklama musi przyciągać uwagę potencjalnych klientów swą treścią lub wyglądem. Korzystanie z nowoczesnych materiałów reklamowych pozwala stworzyć produkty, które przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności marki i poziomu sprzedaży firmy. W ostatnim czasie coraz powszechniejsze staje się użycie plexi w reklamie.

Efektowne produkty ze szkła organicznego

Plexi to potoczna nazwa szkła organicznego lub akrylowego. Jest to nowoczesne tworzywo sztuczne, którego najważniejszym składnikiem jest polimetakrylan metylu. Dzięki dodatkowi polimerów produkty z tego materiału są trwałe, odporne na żółknięcie i wykazują właściwości termoplastyczne. Nowoczesne firmy współpracujące z agencjami reklamowymi, takie jak chociażby ta dostępna na witrynie https://www.sanplex.pl/uslugi/ciecie-plexi dysponują profesjonalnym sprzętem do obróbki, który pozwala na wycinanie dowolnych kształtów z plexi. Dzięki nim możliwe jest tworzenie różnego rodzaju stojaków, liter i znaków przestrzennych, podstawek czy też kasetonów reklamowych.

Połączenie plexi i aluminium 

Połączenie lekkich, lecz wytrzymałych aluminiowych profili oraz szkła organicznego pozwala stworzyć kasetony reklamowe o niezwykle atrakcyjnym wyglądzie, które są coraz powszechniej stosowane w branży reklamowej. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że tego rodzaju produkty wykazują dużą odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dlatego mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ciekawym rozwiązaniem są kasetony podświetlane diodami led, które charakteryzują się dużymi walorami estetycznymi i skutecznie przykuwają uwagę osób postronnych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*