Jak zniwelować zapach psiej sierści?

Posiadanie psa daje wiele radości.  Jego obecność często jest nie tylko zauważalna, ale także wyczuwalna, co może być nieco uciążliwe zarówno dla domowników, jak i gości. Jednak istnieją proste sposoby, dzięki którym w domu zapach psa będzie całkowicie zniwelowany.

O czym pamiętać?

Przede wszystkim trzeba pamiętać o regularnej i odpowiedniej pielęgnacji sierści naszego czworonoga. Jeżeli wracamy z psem ze spaceru i zauważymy nawet minimalnie zabrudzoną sierść, umyjmy ją od razu. Zapobiegnie to nie tylko roznoszeniu brudu po domu, ale także sprawi, że sierść nie zacznie brzydko pachnieć. Kolejnym sposobem są specjalne perfumy dla psa. Można je zakupić w specjalistycznych sklepach z asortymentem dla czworonogów. Dostępnych jest wiele różnych zapachów, a wykwalifikowany personel z pewnością pomoże w doborze tego odpowiedniego. Dzięki takim perfumom,  zapach pupila będzie dużo mniej rażący, ale przy tym nie sprawi to kłopotu samemu zwierzakowi, jeżeli nie ma on alergii. 

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Jak zniwelować zapach psiej sierści?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


10 − 8 =