Co umieścić w holu firmy?

Budynek naszej firmy powinien być reprezentatywny i świadczyć o jej postępowości. Stosunkowo łatwo jest wyposażyć biura, bo tam najczęściej przyjmujemy interesantów. Jednak pierwszym miejscem, przez które przechodzą zawsze będzie hol.

Nie powinien on świecić pustkami, bo to od razu stawia nam niezbyt korzystny obraz firmy, która nie potrafi zadbać o wolną przestrzeń. Najlepiej więc umieścić w tym miejscu różnego rodzaju dyplomy i certyfikaty, jakie zdobyliśmy podczas naszej działalności. Sprawdzą się też różne niebanalne metody, dzięki którym klient poczuje, że nasza firma nastawiona jest frontem do klienta.

Tradycja i nowoczesność

Kartonowe postacie z pewnością dodadzą uroku. Mogą one na przykład kierować klienta w docelowe miejsce spotkania. Taki reklamowy stand będzie sympatycznym sposobem na to, by klient dobrze skojarzył naszą organizację. Już na starcie widzi przecież przyjaznych ludzi, tyle, że z kartonu. To od nas zależy, czy równie sympatycznie będzie na dalszych etapach poznawania naszego przedsiębiorstwa.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Co umieścić w holu firmy?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


dziewiętnaście − 5 =