Nasz skład

Każdy portal to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. I nie inaczej jest z serwisem latwa-odpowiedz.pl. Głównym jego założeniem jest prezentowanie możliwie najprostszych odpowiedzi na czasem bardzo zawiłe i skomplikowane pytania naukowe. Jednak by odpowiadać w satysfakcjonujący sposób na te wszystkie pytania, niezbędny jest doświadczony i odpowiednio wykształcony zespół. I właśnie taki jest nasz skład.

Stanowią go ludzie po różnych studiach – są i ekonomiści, i inżynierowie, ale cechuje ich pasja do pisania oraz umiejętność prezentowania skomplikowanych naukowych spraw w najprzystępniejszy sposób z możliwych.

latwa-odpowiedz.pl ciągle się rozwija, a zespół ciągle uczy się skomplikowanego świata internetu. Chcemy się bezustannie rozwijać i docierać do nowych odbiorców. Dlatego mamy nadzieję, że już niebawem otworzymy nasze profile na kolejnych serwisach społecznościowych. Póki co jednak – zapraszamy na portal. Znajdziecie tu owoc ciężkiej, codziennej pracy zespołu. Liczymy więc na częste wizyty, ale jesteśmy też otwarci na wszelkie uwagi i sugestie!